VIDEO që po bën xhiron e rrjetit: Luizi dhe Kiara kryejnë marrëdhënie seksuale në “Big Brother VIP”?

6 Prill 2023, 10:04Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Një video e Luizit dhe Kiarës në shtrat po bën xhiron e rrjetit.

Çifti kanë kaluar shpesh herë momente intime në orët e vona me njëri-tjetrin teksa qëndronin në dhomën e gjumit, mirëpo kësaj herë duket segjërat kanë shkuar më larg.

Në videon e publikuar, teksa Luizi dhe Kiara qëndrojnë të përqafuar, në një moment këngëtari zbulohet dhe papritur i duken pjesët e pasme duke lënë të kuptohej se çifti mund të kenë kryer marrëdhënie seksuale poshtë jorganit.

Video