VIDEO / Një zarf i bardhë në BBV, kjo është loja që i kapi në befasi banorët!

25 Shkurt 2024, 19:22Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Big Brother Albania Vip 3

Një lojë e re për banorët e shtëpisë së Big Brother Albania Vip 3.

Zarfi i bardhë i ka kërkuar banorëve të shohin disa nga skenat e filmave më të njohur shqiptarë, dhe t'i interpretojnë më pas sipas "versionit të tyre në kushtet e shtëpisë".

Kjo lojë fillimisht i ka gëzuar banorët, por duket se e kanë marrë seriozisht kur mësuan se nga interpretimi do të varet buxheti i javës së ardhshme.

"Digitalb sot ka sjellë për ju një lojë. me rënien e gongut, do të shfaqen disa nga skenat e filmave më të njohur shqiptarë. Ju duhet t'i interpretoni secilën prej skenave në kushtet e shtëpisë dhe t'i risillni në mënyrën tuaj. Keni kohë deri nesër për bërjen e provave. Vëllai i madh do të shohë përkushtimin tuaj, dhe do të vendosë për buxhetin e javës së ardhshme", thuhet në zarf.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Video