VIDEO / "Mos e bëj se ta them unë", çaste jo dhe aq romantike mes Romeos dhe Heidit: Unë bëj ça të dua, jo çfarë më thua ti!

25 Shkurt 2024, 17:20Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Romeo dhe Heidi

Romeo dhe Heidi kanë patur një diskutim disi intim sot në shtëpinë e Big Brother Albania VIP.

Të dy janë parë duke folur me zë të ulët me njëri-tjetrin për problemet midis tyre, megjithëse duket se më i interesuar në këtë diskutim ka qenë Romeo.

Romeo i thotë Heidit të mos bëjë gjëra vetëm sepse ia kërkon ai, por biondja duket se kërkon ta shmangë një diskutim kaq serioz.

"Unë bëj çfarë të dua, jo çfarë më kërkon ti", i thotë Heidi përpara se ta kthejë në shaka diskutimin.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Nga ana tjetër, Romeo insiston, dhe thotë se e ka të vështirë të shprehet. 'E di sa të vështirë e kam këtë muhabet? dhe jo vetëm me ty, e kam me të gjithë njerëzit jashtë', i thotë Romeo 'E di, e di", ia kthen shkurt ajo.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Biseda kalon në një klimë disi midis depresives dhe romantikes.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Video