Mikela Pupa zbulon për herë të parë partnerin!

25 Shkurt 2024, 18:28Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Mikela Pupa

Kohë më parë është përfolur për një marrëdhënie që Mikela Pupa ka pasur, madje dhe vetë Mikela ka folur lidhur me këtë , por ditën e sotme ajo i ka vënë ‘kapakun’ kësaj çështjeje. E ftuar në ‘E Diell’, ish-konkurrentja e ‘Për’ Puthen’, Mikela Pupa, ka zbuluar për herë të parë foton e partnerit të saj.

Duke i shprehur dashurinë live në emision, dhe duke falenderuar Zotin që ajo është krah tij, Mikela u shpreh:

"Të dua shumë dhe je njeriu më i rëndësishëm i jetës sime. Falenderoj Zotin çdo ditë që fle dhe zgjohem krah teje! Do të të dua gjithë jetën".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by E Diell ?? (@ediell_topchannel)

Video