Pas përfundimit të BBV, Arbana Osmani nis pushimet në ishullin e famshëm të VIP-ave (FOTO)

1 Qershor 2023, 19:12Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Arbana Osmani

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj kanë nisur pushimet pas një sezoni të gjatë televiziv. Ka qenë vetë Arbana që ka postuar disa foto ku tregon se i kishte pritur shumë këto ditë relaksi.

"Duken si pushime pas një viti jetë", shkruan Arbana krah fotove duke pozuar me rrobabanjo e herë të tjera e veshur me shumë stil, me këmishë e kapele.

Çifti ndodhet në Mykonos të Greqisë, ishullin e famshëm që frekuentohet edhe nga VIP-at botërorë.

Video