Luizi po e merr veten nga ikja e Efit! Banorët gatuajnë, Luizi dhe Kiara puthen në kuzhinë... (VIDEO)

5 Shkurt 2023, 21:34Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Luizi dhe Kiara puthen në kuzhinë.

Gatimi i 4 mijë petullave për t’i shkuar në ndihmë qendrave sociale në Tiranë, bashkoi të gjithë banorët në kuzhinë.

Dy grupet luftuan me “mish e shpirt” për të arritur kuotën maksimale, edhe pse duket se nuk do ja dalin dot, pasi e kanë marrë me ritëm të ulët.

Përveç debatit të agravuar mes Valbonës e Teas, pjesë e të cilit u bë edhe Luizi, banorët u qetësuan në orët në vijim, ndërsa nuk munduan as batutat.

Nga ana tjetër, puthjet mes çiftit Luiz-Kiara, nuk munguan as gjatë gatimit të petullave.

 

 

Video