E dashura e Leonardo DiCaprios nuk i lë vend imagjinatës, shfaqet pa reçipeta në revistën e modës (FOTO)

25 Shkurt 2024, 20:47Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Vittoria Ceretti

Modelja italiane Vittoria Ceretti, njëkohësisht edhe e dashura e Leonardo di Caprio dukej e mahnitshme teksa po bënte një set fotografik për revistën prestigjioze Elle.

Modelja në një nga fotot ka pozuar e zhveshur, pa reçipeta, duke i lënë hapësirë imagjinatës.

Në një foto tjetër bukuroshja seksi u shfaq me një korse të zi me dantella dhe çorape të ngjashme.

Ndërsa më pas e kompletoi ‘look’-un me një pallto të bardhë gëzofi dhe me taka të larta.

Video