Pamjet tronditëse, momenti kur punëtorit të hekurudhës i bie kablloja e energjisë mbi kokë dhe e zë korenti (VIDEO)

8 Dhjetor 2022, 19:51Kosova&Bota SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Momenti kur e zë korenti

Jetëgjati nuk bëhet jetëshkurtër dhe kjo gjë mund të vërtetohet më së miri në video e mëposhtme që vjen nga India.

Kamerat e sigurisë në një stacion hekurudhor kanë filmuar momentin e tmerrshëm, kur një punonjës i platformës goditet nga një kabllo energjie në kokë dhe e zë korenti

Punonjësit ishte duke biseduar me një koleg, kur kablloja u shkëput dhe i ra mbi kokë duke bërë që të humbte ndjenjat e të binte mbi shinat.

Njerëzit pranë i shkuan menjëherë në ndihmë dhe fatmirësisht ai shpëtoi pa lëndime të mëtejshme.

Video