U lidh me Heidin në “Grande Fratello”, Massimiliano shfaqet sonte në këtë emision shqiptar

2024-06-15 15:36:18Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Massimiliano dhe Heidi

Massimiliano Varrese do shfaqet sonte në emisionin “Top Arena” në Top Channel.

Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë ai, duke thënë se sonte do të bëhet nami.

“Mirëdita, unë Jam Maks, sot do të bëhet nami, ju pres në Top Channel, respekte”, tha ai përmes në video ku shfaqet duke folur në gjuhën shqipe.

Kujtojmë se Massimiliano krijoi një lidhje dashurie me Heidi Bacin, ish-banoren e Big Brother VIP, në Grande Fratello.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ProcesiSportiv (@procesisportiv.official)

Video