Sherr në gjimnazin e Fierit, dy adoleshente dhunojnë 17-vjeçaren (Video)

21 Shkurt 2024, 15:44Aktualitet SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Një sherr që ka degraduar në përplasje fizike raportohet të ketë ndodhur në Fier.

Tre vajza të reja përkatësisht të moshave 19, dhe 17 vjeç janë konfliktuar me njëra-tjetrën për arsye ende të paqarta.

Si pasojë ka nisur procedimi në gjendje të lirë për dy prej tyre.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier referuan materialet në Prokurori, ku nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetaset:

Video e publikuar nga joq:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JOQ News (@joqnews)

-E. Sh., 19 vjeçe dhe për një 17-vjeçare, të dyja banuese në Fier, pasi dyshohet se për motive të dobëta janë konfliktuar fizikisht, me një shtetase 17 vjeçe.

Video