Horror në aksin Elbasan-Peqin/ 55-vjeçarja hap derën dhe hidhet nga furgoni në lëvizje, ndërron jetë

20 Tetor 2023, 09:29Aktualitet SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Një 55-vjeçare ka gjetur vdekjen në aksin rrugor Peqin-Elbasan pranë fshatit Papër.

Merushe Gjuzi udhëtonte së bashku me një shoqen e saj drejt Elbasanit kur në një moment dyshohet ka hapur derën e furgonit dhe është hedhur duke gjetur vdekjen e menjëherëshme.

Policia vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Video