Tërmet në Shqipëri!

21 Nëntor 2023, 15:10Aktualitet SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Lezhë

Një tërmet është regjistruar këtë pasdite në Shqipëri.

EMSC shkruan se tërmeti ka qenë me magnitudë 3.4 ballë të shkallës rihter dhe epiqendra e saj ka qenë 7 km nga qyteti i Lezhës.

Lëkundjet janë ndjerë në disa qytete të vendit.

Video