EMRAT/ GJKKO dënon me burg "Bandën Cukali", ja sa vite burg u dënua i "FORTI" i Myslym Shyrit dhe “miqtë” e tij!

12 Prill 2024, 11:43Aktualitet SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Gjergj Cukali

Atentatet ndaj biznesmenëve Gjon Mena e Artion Bylyku, SPAK kërkon 25 vite burg për Gjergj Cukalin i njohur si i forti i ‘Myslym Shyrit’.

Grupi i Gjergj Cukalit, kërcënuan gjyqtarin Paulin Paplekaj dhe iu kap arsenal armësh.

Pjesë e bandës së Cukalit, SPAK kërkon nga 8 vite burg edhe për të penduarit, Ermond dhe Enver Jamaku.

Pjesë e bandës së Gjergj Cukalit, SPAK kërkon 22 vite burg edhe për Blendi Dedën dhe 21 vite për Paris Prengën.

Vijon...

Video