BASTET/ Ja si kuotohen skuadrat në sfidën Shqipëri-Ishujt Faroe!

20 Nëntor 2023, 13:34Sport SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Shqipëri-Ishujt Faroe

Kombëtarja shqiptare ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm duke u kualifikuar nëEuropianin e vitit të ardhshëm.

Kjo arritje dhe formë e mirë padyshim ka ndikuar edhe në kompanitë e basteve që shohin kuqezinjtë dukshëm favoritë.

Si e para e grupit, Shqipëria ka njëkoeficient 1.20 për një fitore ndaj Ishujve Faroe, ndërkohë barazimi 5.60 dhe fitorja e miqve kuotohet 12.00.

Video