Romeo refuzoi Donaldin dhe Borën për Elvana Gjatën: Zbulohet projekti i madh

11 Dhjetor 2023, 18:19Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Elvana dhe Romeo

Donaldi tha dje në një intervistë në “Galeri” në “E Diell” se Romeo do të mungojë në filmin e tij “5 Herë Jo”, pasi po merret me një projekt tjetër.

“Romeo kishte një angazhim tjetër përpara se ne të nisnim prodhimin e këtij filmi. Është një serial që ai do ta lançojë në 2024. Xhiron shumë, 6 ditë të javës. Ka rreth 5-6 muaj që punon për të”, tha Donaldi.

Sipas “Iconstyle” që citon burime ekskluzive, aktori do të vijë shumë shpejt më një serial ku protagoniste krah tij është edhe Elvana Gjata.

 

Video