"E kemi parë çfarë i ke bërë Luizit brenda BBV", ndjekësja e ofendon rëndë, Kiara Tito nuk ia kursen përgjigjen publikisht

11 Dhjetor 2023, 09:20Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Kiara Tito ka ndarë një postim në InstaStory, ku ka bërë publik mesazhin e një ndjekëseje që i drejtohej me një gjuhë fyese.

Ajo e ofendon për situatat në “Big Brother VIP” lidhur me Luizin, por edhe me videot që Kiara poston.

Duke ia bërë emrin publik, krahas fotos Kiara shkruan: “Sikur inati i tyre të kthehej në punë dhe ambicie për vetveten, bota do ishte më e mirë. Po ndërkohë, harxhojnë kohë duke ofenduar vajza të tjera në rrjete sociale, sa gjynah!”

"E kemi parë çfarë i ke bërë Luizit brenda

Video