Pas romancës me basketbollistin, Eneda Tarifa bën veprimin e papritur (FOTO)

24 Nëntor 2022, 16:34Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Eneda Tarifa

Këngëtarja Eneda Tarifa prej kohësh po aludohet në media se është në një lidhje dashurie me basketbollistin Gent Lasku. Shkak u bënë disa foto ku artistja dhe sportistin shfaqeshin mjaft afër njëri-tjetrit të përqafuar dhe duke pirë verë.

Mirëpo, pavarësisht kësaj askush nuk konfirmoi asgjë. Kjo bëri që këngëtarja të mos ishte edhe shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo zgjodhi që prej një muaji të mos ndante foto të sajat, kjo edhe si një “strategji” për të mos tërhequr vëmendjen e mediave.

Mesa duket ka ardhur momenti dhe Eneda ka postuar në Instagram një ‘selfie’, krahas së cilës shkruan: “Kohë pa u parë…”.

Video