Bora Zemani do të rikthehet në Përputhen? Olsa Muhameti jep lajmin e shumëpritur

24 Nëntor 2022, 10:54Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Oriela Nebiaj ka pranuar mandatin e deputetes së PD, pas dorëzimit të Grida Dumës. Ka qenë vetë prezantuesja që e ka konfirmuar pak ditë më parë se ka pranuar mandatin dhe ka firmosur dokumetin përkatës për pranimin e mandatit.

Por pas kësaj lëvizje, vendi i saj si prezantuese e “Përputhen” mbetet bosh. Prandaj shumë emra moderatoresh janë përfolur si zëvëndësuese të Orit në Përputhen e mes tyre edhe ish-prezantuesja e këtij programi, Bora Zemani. Për këtë ka folur Olsa Muhameti e ftuar se fëmundi në “Procesin Sportiv”.

Kam bërë një ftesë zyrtarish. E kam konsultuar edhe me Lori Hoxhën. I kemi bërë një ftesë zyrtare Bora Zemanit për të qenë prezantuesja e “Përputhen”. Jam shumë e lumtur për këtë, do të ishte rikthimi i saj në shtëpi, pasi largimi i saj ishte pasi mori një program të madh dhe është çështje e menaxhimit të kohës. Aktualisht përgjigja e saj nuk ka ardhur. Por shpresoj se Bora do ta gjej kohën për të menaxhuar të dy programet”, ishte deklarata e Olsës.

Video