Video: Tifozja ekuadoriane "gëzon" gjithë stadiumin, feston golin duke zbuluar gjoksin

24 Nëntor 2022, 09:52Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Një tjetër tifoze ka shprehur gëzimin e madh për fitoren e skuadrës së saj me një gjest që po kthehet “në modë”  së fundmi.

Një tifoze e Ekuadorit ka zbuluar gjoksin në momentin kur Ekuadori shënoi gol kundër Katarit në ndeshjen hapëse të Botërorit.

Ky gjest është i dënueshëm në Katar dhe vajzat rrezikojnë burgun, por mesa duket,  kjo nuk i frikëson

Për më shumë shihni videon:

 

 

Video