Kanye West dhe Bianca Censori fotografohen në rrugë, këtë herë modelja e tepron me zhveshjen

9 Prill 2024, 18:01Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Kanye West dhe Bianca Censori

Reperi Kanye West dhe e dashura e tij, modelja Bianca Censori kanë qenë në qendër të vëmendjes së medieve rozë, për paraqitjen në publik me veshje ekstravagante.

Por duket se këtë herë, Bianca e ka tepruar, ndërsa është parë në rrugë me atë çka vetëm veshje nuk mund të quhet.

Çifti është fotografuar teksa ka dalë për darkë në Los Angeles, por ajo që ka vjedhur vëmendjen është veshja e 29-vjeçares.

Pa të brendshme, Bianca është shfaqur e veshur me një copëz tepër transparente duke nxjerrë çdo gjë sheshit.

Ndërsa Kanye, është shfaqur i veshur me një si copë mushamaje me kapuç.

Video