FOTO / Me bikini dha pa "make-up", Eleni Foureira shfaqet joshëse nga hoteli ku po pushon

24 Qershor 2024, 15:49Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Eleni Foureira

Këngëtarja me origjinë shqiptare, tepër e dashur në Greqi, Eleni Foureira duket se ka marrë pushimet dhe po shijon disa ditë qetësie pas një periudhe të ngarkuar me koncerte ku nuk munguan as incidentet.

Me ndjekësit në rrjetet sociale, Eleni ka ndarë një seri fotografish, ku shfaqet mahnitëse në bikini dhe pa makiazh.

Video