Fevziu pozon me dy policët shqiptarë në selinë e OKB: Prej vitesh presin e përcjellin pesonalitete nga e gjithë bota

23 Shtator 2022, 18:08Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Fevziu dhe dy policët shqiptarë

Gazetari Blendi Fevziu ndodhet në New York të SHBA-së, ku ditën e djeshme transmetoi një intervistë me kryeministrin Edi Rama të realizuar në selinë e Organizatës së Kombeve të Bashkuara.

Por, ditën e sotme Fevziu na ka zbuluar se në dyert e selisë së OKB-së ndodhet edhe dy policë shqiptarë. Gazetari ka pozuar me ta dhe foton e ka postuar në rrjetet sociale.

"Me policet shqiptare ne OKB. Prej vitesh qe presin e percjellin personalitete nga e gjithe bota." shkruan Fevziu krahas fotos.

Fevziu pozon me dy policët shqiptarë në selinë e OKB: Prej

Video