“Çfarë jete është kjo të mos shkosh dot në tualet?”, Egla e shqetësuar për ‘trafikun’ në tualet (Video)

13 Shkurt 2024, 09:33Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

"Trafiku" në tualet dhe pritja me minuta të tëra për të kryer nevojat personale ka qenë një ndër problemet që e kanë shqetësuar më së shumti Eglën, gjatë qëndrimit të saj në shtëpinë e spektaklit televiziv "BBVA3".

Ashtu si çdo ditë edhe dhe ne mbrëmje, aktorja është ankuar duke u shprehur se nuk mund të bashkëjetojë më me banorë që nuk lirojnë tualetin.

Rikja e ka dëgjuar por nuk ka lënë asnjë koment për ankesën e Eglës. Ky problem ceket nga aktorja edhe në ‘prime’ dhe madje është bërë një nga arsyet kryesore të nominimeve të saj.

Biseda e plotë në videon më poshtë:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Video