Çfarë po ndodh me presidentin amerikan? Joe Biden “humb fillin”, kërkon ndihmë për të dalë (VIDEO)

23 Shtator 2022, 20:13Kosova&Bota SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Joe Biden hutohet serish

Presidenti amerikan, Joe Biden, është përballur me një tjetër moment të sikletshëm, ndërsa mbeti i hutuar në mes të skenës pas fjalës së tij në konferencën “Global Fund”.

Pas duartrokitjeve, 79-vjeçari Biden po mundohej të zbriste nga skena, kur u bllokua pranë shkallëve, i konfuzuar se nga të shkonte.

Më pas, kreu i Shtëpisë së Bardhë pyet disa njerëz se si të dalë prej aty dhe bën disa hapa pas.

Ngjarja u komentua menjëherë në rrjetet sociale, me senatorin e Teksasit, Ted Cruz, i cili e konsideron si skenë të frikshme dhe të trishtueshme në të njëjtën kohë.

Video