"Ai i prek gjoksin, ajo organet gjenitale", Kongresmenia nxirret nga teatri pas skenës intime me të dashurin (VIDEO)

17 Shtator 2023, 10:51Kosova&Bota SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Kongresmenia Lauren Boebert dhe partneri i saj

Një kongresmene republikane, e njohur si mbështetëse fanatike e ekstremit të djathtë dhe ish-Presidentit Donald Trump, është përjashtuar nga një teatër pas veprimeve të pahijshme të saj dhe partnerit.

Kongresmenia Lauren Boebert dhe partneri i saj nuk u socializuan si duhet gjatë një shfaqje muzikore që po zhvillohej në Denver.

Në një video që po qarkullon në rrjet, shihet se 36-vjeçarja dhe i dashuri janë afruar më shumë seç duhet, duke qenë protagonist të një skene intime.

46-vjeçari i përkëdhel pa të keq gjoksin kongresmenes dhe ajo nga ana e saj i prek atij organet gjenitale, teksa shumë pranë tyre janë të ulur fëmijë që ndiqnin shfaqjen.

Zyrtarët që organizuan shfaqjen thanë në një deklaratë se dy klientëve iu kërkua të largoheshin pasi anëtarët e tjerë të publikut u ankuan për zhurmë teksa shfaqja ishte në zhvillim e sipër, gjë që është e ndaluar.

Vetë Boebert pasi u largua duke protestuar shkroi në rrjetet sociale se e pranon fajin.

“Qeshja dhe këndoja shumë me zë të lartë!”, shkroi me ironi ajo në X.

36-vjeçarja është nënë e 4 fëmijëve dhe gjyshe e një fëmije. Ajo vetë njihet për pikëpamjet e saj konservatore dhe u bë deputete për herë të parë kur ishte 20 vjeçe.

Video