"Shumë servil po duket", ish-banori i ‘BB’ publikon mesazhet, Naimi dikur ‘tallte’ Luizin për Kiarën

6 Dhjetor 2023, 13:55Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Vrasja e 30-vjeçares Liridona Ademaj ka lënë një gjurmë të thellë trishtimi tek mbarë opinioni publik. Tashmë është zbuluar se organizatori i ngjarjes ka qenë vetë bashkëshorti i saj, Naim Murseli.

Ai urdhëroi dhe pagoi vrasjen e nënës së dy fëmijëve të tij, ndërsa në një bisedë të zbuluar në Instagram, dikur ai bënte moral me etiketime ofenduese për Luizin teksa përpiqej të fitonte zemrën e Kiarës në shtëpinë e ‘BBV.

Fotoja është publikuar në Instastory nga ish- banori i ‘Big Brother’, Elton Tozaj, ku shkruan: “Rëndom gjeta një bisedë të vrasësit Naim Murseli gjatë kohës së BBV i cili tallej se përse unë isha team Luiz. Më bëri përshtypje fjalia që ka thënë: Sikur nuk ka parë femër me sy”.

"Shumë servil po duket", ish-banori i ‘BB’ publikon

 

Video