Ilnisa i përmend Dubain, shpërthen Sara K: Kështu lloj femre je ti

2024-02-28 18:48:07Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Ilnisa dhe Sara K.

Teksa Sara Karaj ka qenë duke kënduar, ka qenë Ilnisa ajo që e ka thumbuar duke i thënë ‘nuk je në Dubai këtu’.

Kjo frazë e përsëritur nga ana e Ilnisës ka shkaktuar një debat midis banoreve, ku Sara i është kundërvënë duke i thënë:

Sara K: Të kesh turp, unë kam një fytyrë që e ruaj, nuk më djeg mua. Po ty të vijë turp që përmend Dubain, se të gjithë e kanë kuptuar me çfarë kuptimi e the ti Dubain. Shumë turp të të vijë që flet për femrat që shkojnë në Dubai. Kështu lloj femre je ti. Ti s’ke një shoqe reale në shtëpi, veprat tregojnë ndryshe për ty. S’ke si të kesh shoqe kur flet për femrat në Dubai.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

 

Video