Zbulohet edhe banorja e katërt e BB Vip

5 Dhjetor 2022, 14:16Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Një tjetër emër po qarkullon për pjesëmarrjen në “Big Brother VIP Albania”.

"Kryefjala.com” shkruan se pjesë e kastit do të jetë edhe bukuroshja Kejsi Medini. Ajo  është vajza e këngëtarit të njohur Sabianit. Duket se babë e bijë e kanë bërë me radhë pjesëmarrjen e tyre në reality-show-n.

Edicionin e parë, Sabiani bëri bujë të madhe në shtëpinë e “BBV” sidomos për miqësinë e tij të shumë komentuar me Ilir Shaqirin.

Në ditët paraardhëse janë përfolur edhe Albi Nako, Kiara Tito apo dhe Jori Delli si konkurrentë të mundshëm të “Big Brother Vip 2”.

Video