Ndodh në Korçë/ Bashkëshortët dhunojnë njëri-tjetrin e më pas mamaja rreh vajzën!

18 Qershor 2024, 14:19Aktualitet SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Një dhunë në familje është regjistruar në së fundmi në qytetin e Korçës.

Sipas policisë mësohet se dy bashkëshortë kanë dhunuar njëri-tjetrin.

Ndërkohë, më pas gruaja me ininciale M.B ka dhunuar edhe vajzën e saj.

Njoftimi i policisë:

U referuan materialet në Prokurori ku filloi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin A. B. dhe për shtetasen M. B. (bashkëshortë), pasi dyshohet se kanë dhunuar njëri-tjetrin. Gjithashtu, dyshohet se shtetasja M. B. ka dhunuar edhe vajzën e saj.

Video